wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Program maszyna zastępcza

Program maszyna zastępcza

Data dodania: 20-10-2018 Wyświetleń: 6315 Szanowni Klienci, ceniąc Wasz czas, oraz potrzebę utrzymania Swojego parku maszynowego w ciągłej pracy, uruchamiamy
 
Program Maszyna Zastępcza

Zasady:
Każde urządzenie profesjonalne zakupione w naszym salonie w okresie roku od zakupu, uzyskuje dostęp do programu, jeśli przyniesiesz do nas na reklamację w okresie do roku od dnia zakupu dowolne urządzenie profesjonalne, dostaniesz nieodpłatnie w użytkowanie na czas zakończenia procesu reklamacji porównywalną maszynę zastępczą z naszej  wypożyczalni.
Urządzenie musi zostać zwrócone w terminie do 3 dni roboczych od momentu, gdy obsługa serwisu -  wypożyczalni poinformuje że reklamowane urządzenie jest gotowe do odbioru.
Jeśli urządzenie nie zostanie zwrócone w tym terminie obsługa naliczy po tym terminie za obsługę zgodnie z cennikiem wypożyczalni, za każdy następny dzień przetrzymywania urządzenia.
Program jest oparty na zasadach naszej wypożyczalni, a więc regulamin wypożyczalni jest jego integralną częścią.

Korzyści:
Już nie musisz się martwić że masz za mało maszyn w Swoim parku maszynowym i nie masz ich czym zastąpić w razie reklamacji.

Wyłączenia i uwagi do programu:
Program dotyczy TYLKO urządzeń profesjonalnych, zakupionych w okresie do roku, oraz będących w gwarancyjnym okresie ochronnym.
Jeśli gwarancja urządzenia nie zostanie uznana, zostanie naliczona opłata 50% podstawowej opłaty za wypożyczenie.
Porównywalne urządzenie zastępcze musimy mieć w magazynie wypożyczalni, jeśli aktualnie jej nie będziemy mieć, lub nie mamy tego typu urządzenia w ofercie naszej wypożyczalni, nie będziemy mogli sprostać wymaganiom programu.
Program jest ważny od dnia 20/10/2015 i dotyczy wszystkich urządzeń zakupionych nie wcześniej niż po 01/08/2015
Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących programu udzieli obsługa wypożyczalni i salonów sprzedaży.

Program nie dotyczy sprzedaży wysyłkowej !!!
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej